Imperial - Apartamenty
Adres biura
ul. Kępska 18
45-129 Opole
Telefon
+48 730 130 078
+48 730 130 206
Godziny otwarcia
pn - pt: 9:00 - 17:00
so: nieczynne

Imperial Apartamenty

wielorodzinna zabudowa willowa w Opolu dzielnicy Szczepanowice

Imperial Apartamenty to nowa inwestycja firmy Rembud, która powstaje w Opolu-Szczepanowicach. To bardzo kameralna dzielnica, w której nie znajdziemy wieżowców ani obiektów przemysłowych. Dominuje tutaj niska zabudowa - złożona w znacznej części z domów jednorodzinnych – oraz zieleń drzew i trawników. Co ważne, ta zlokalizowana w niewielkiej odległości od centrum dzielnica mieści w sobie wszystko, co potrzebne do życia. Znajduje się tu szpital z przychodnią i gabinetami lekarzy specjalistów, szkoła podstawowa, przedszkola i sklepy. Do największego w regionie centrum handlowego Karolinka dojedziemy stąd w zaledwie kilka minut.

Osiedle Imperial Apartamenty ma wiele atutów, ale kilka zasługuje na szczególną uwagę. Różnorodność lokali mieszkaniowych pozwala wybrać odpowiedni metraż dla swoich potrzeb, bo powierzchnie rozpoczynają się już od 25 m kw, a największe przekraczają 100 m kw. Firma Rembud zadbała również o wysoki standard deweloperski oraz duże obszary zieleni wokół budynków, które uprzyjemnią pobyt na terenie całego osiedla. Bardzo miłą częścią oferty jest również cena, która należy obecnie do najbardziej konkurencyjnych na rynku opolskim.

Projektanci zadbali również o prywatność mieszkańców - dlatego mieszkania na parterze mają podniesione tarasy, w sposób uniemożliwiający zaglądanie na nie przez osoby przechodzące obok budynku. Loggie na piętrach posiadają balustrady z przyciemnionym oszkleniem ograniczającym widoczność od strony chodnika. Zachowana jest też duża odległość między budynkami, dzięki czemu lokatorzy odczują kameralność całego projektu. Ujęto w nim również wysoką zieleń miedzy budynkami - takie rozwiązanie to skuteczny i przyjemny dla oka sposób na upały, a przy okazji przyczynia się do stworzenia miejsca przyjaznego mieszkańcom.

Osiedle jest kameralne, a niska zabudowa stwarza przyjemny komfort. Wielorodzinna zabudowa apartamentowa sprawia wrażenie, jakbyśmy przebywali na eleganckim przedmieściu w dzielnicy willowej. Projektując obiekt, zadbano o jak największy komfort poruszania się po nim. Umożliwiają to przestronne korytarze i wygodne klatki schodowe. W jednym z budynków jest tylko 29 mieszkań, co podnosi dodatkowo standard całej inwestycji. W podziemiu znajdą się miejsca garażowe i komórki lokatorskie, które zaplanowane są również na poszczególnych piętrach. Zaprojektowano także windy w każdej klatce co zapewni komfort rodzicom z dziećmi oraz osobom starszym.

Jak już wspomnieliśmy bardzo duża jest różnorodność mieszkań do wyboru

od 25 metrów do ponad 100 metrów.

Większe mieszkania mają wydzielone pomieszczenia gospodarcze. W największych mieszkaniach znajduję się trzy lub cztery sypialnie, pokój dzienny, łazienka, toaleta, pomieszczenie gospodarcze, loggia albo taras. Projektanci, kierując się funkcjonalnością pomieszczeń, zadbali, aby pomieszczenia gospodarcze w poszczególnych mieszkaniach mogły również służyć jako pralnie. Łazienki są spore - zajmują powierzchnie ok. 5 m kw, w zależności od metrażu mieszkania. W większych mieszkaniach znajdziemy także osobna toaletę.

Większość okien zaprojektowano od podłogi do sufitu. Dzięki temu do pomieszczeń dostaje się dużo światła dziennego - atmosfera w mieszkaniu staje się bardziej przyjazna, a i samo mieszkanie optycznie zyskuje na przestronności. W niektórych apartamentach drzwi prowadzące na taras są przesuwne, a w innych otwierane - zależy to od sposobu organizacji pomieszczenia. Tarasy poprowadzone są przez całą długość mieszkania, co zapewnia jeszcze większą swobodę ich użytkowania.

Na parterach prawie wszystkie mieszkania mają tarasy zielone na gruncie lub w ramach dachów zielonych – mają one z reguły 3,5 m głębokości, na każdym z nich znajduje się także fragment utwardzenia, na którym można postawić meble lub używać według uznania. Są one osłonięte od części otwartej pełnymi balustradami o wysokości 110 cm. Na wyższych kondygnacjach są loggie i tarasy.

Imperial Apartamenty to kameralne osiedle, które pozwala mieszkać w komfortowej zabudowie willowej, zachowując dużą prywatność w spokojnym otoczeniu. Więcej informacji o dostępnych metrażach i konkurencyjnych cenach można uzyskać w biurze sprzedaży

w Opolu na ulicy Kępskiej 18 lub pod telefonami
mobile: +48 730 130 078
lub mailem: biuro@rembud.opole.pl

Plan zagospodarowania terenu

 
 
 
 
 
 

Lokalizacja apartametów Imperial

Wizualizacje

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

O Deweloperze

Rembud jest niezależną firmą deweloperską, działającą przede wszystkim na rynku opolskim w zakresie budownictwa wielorodzinnego.

W tym roku obchodzimy 25-lecie działalności i to właśnie doświadczenie daje nam solidną przewagę na rynku nieruchomości – jesteśmy firmą stabilną finansowo ze stuprocentowym kapitałem polskim. W dzisiejszej szybko zmieniającej się rzeczywistości te atuty – wieloletnia praktyka i stabilność finansowa – gwarantują pewność i bezpieczeństwo realizowanych inwestycji.

Nasze realizacje, a wcześniej starannie dobierane projekty, które od wielu lat przygotowuje pracownia Architop, charakteryzuje przede wszystkim przemyślana i funkcjonalna architektura, zapewniająca komfort i wygodę mieszkania. Zastosowanie nowoczesnych technologii w połączeniu z wysoką jakością materiałów budowlanych i wykonania zapewnia naszym inwestycjom piękny, estetyczny i niepowtarzalny wygląd. Nasze doświadczenie, starania i efekty naszej pracy zostały docenione – potwierdzają to liczne wyróżnienia i nagrody cenione w branży deweloperskiej.

Klientom zainteresowanym uzyskaniem kredytu hipotecznego oferujemy pomoc we wszelkich formalnościach: współpracujemy z bankami i instytucjami doradztwa finansowego, które pomagają kupującym w wyborze kredytu z ofert większości banków. Oferujemy również kupony rabatowe rabatowe do wykorzystania we współpracujących z nami hurtowniach z materiałami wykończeniowymi do mieszkań.

Dotychczas wcieliliśmy w życie wiele inwestycji budowlanych, a w szczególności budownictwo wielorodzinne takie jak:

Osiedle Słoneczne 1 i Osiedle Słoneczne 2, Słoneczne Tarasy, Malinowe Osiedle, Osiedle Moderna, Osiedle Bielana i Nova Ozimska.

Obecnie prezentujemy nasz najnowszy projekt - IMPERIAL Apartamenty.

BIURO SPRZEDAŻY DEWELOPERA
REMBUD Sp. z o.o.


ul. Kępska 18
45-129 Opole

godziny otwarcia: 
poniedziałek - piątek 9.00 - 17.00
sobota nieczynne

© 2019 Created By: NetLander.Pl | Imperial - Apartamenty | Wszystkie Prawa zastrzeżone